» Firma i jej misja

FIRMA I JEJ MISJA

Electric Power to kontynuacja rozpoczętego wiele lat temu marszu ku lepszemu światu - bez dymu i smogu. To przekonanie, że energia elektryczna jest jednym z podstawowych czynników pozwalających na prawidłowy rozwój człowieka, dająca swobodę i komfort życia - stale podnoszący się.

Electric Power to sposób na skuteczne wykorzystanie potencjału drzemiącego w naszych gniazdkach. Wbrew powszechnej opinii udowadniamy, że ogrzewanie prądem przy użyciu naszych rozwiązań nie jest "kosmicznie drogie".

Electric Power to połączenie oryginalności grzałek przepływowo-kołnierzowych z najnowszymi technologiami cyfrowymi - pełna kompatybilność z najlepszymi systemami sterowania.

Na naszej stronie znajdziecie Państwo aktualne porady oraz zestawienia pokazujące rzeczywiste zużycia energii dla poszczególnych lokalizacji wraz z opisami.

EP to także kontynuacja produkcji maszyn i urządzeń na zamówienie, przeważnie dla poligrafii wielkoformatowej i  tekstylnej.

ELECTRIC POWER/EP

to rozwiązanie ograniczające do absolutnego
minimum wykorzystywanie palnych źródeł ogrzewania.
Kotły paleniskowe wymagają stałej obsługi, absorbują czas jego użytkowników, narażają otoczenie na systematyczne jego zatruwanie, źle wpływają na nasze zdrowie oraz stan środowiska naturalnego.
Uważamy, że stosowanie elektryczności, jako głównego źródła ciepła jest nie tylko
konieczne, ale przede wszystkim możliwe, a przy zastosowaniu kotłów EP –
ekonomiczne!
Prąd, jest najprostszym w obsłudze i najczystszym źródłem ciepła w naszych domach, mieszkaniach i biurach. Energia elektryczna dostarczana jest dziś do każdego zakątka kraju. Możemy obejść się bez gazu, węgla, oleju opałowego, ale bez prądu już nie!
Do tego wszystkiego dodajmy możliwość zainstalowania fotowoltaiki i wyprodukowanie „własnego” prądu, który spożytkujemy przede wszystkim na własne potrzeby – niezależność energetyczną mamy więc w zasięgu ręki!
Naszą misją jest pokazanie i rozpropagowanie EP, bo wierzymy, że odmieni to na dobre życie nas wszystkich.

 

Do naszej oferty dołączyliśmy również inne rozwiązania takie jak pompy ciepła, fotowoltaikę i panele solarne. Mają one w sposób kompleksowy zaspokoić potrzeby naszych Odbiorców w zakresie ogrzewania domów i wody użytkowej.